سفارش نرم افزار

زمان تحویل:

زمان تحویل نرم افزار بستگی به سختی نرم افزار دارد. معمولا بین یک هفته تا یک ماه طول م ی کشد. شما اطمینان داشته باشید، کمتر از یک هفته و بیشتر از یک ماه طول نمی کشد.

بعد از ثبت سفارش حتماً با ما از طریق تلگرام یا اس ام اس در ارتباط باشید (حتماً در صحبتانتان از کد تراکنش موفق در هنگام خرید استفاده کنید) تا ما بسنجیم تا حدوداً چند روز طول خواهد کشید.

 زمان اعلام شده می تواند تاخیر تحویلی یا زود تحویلی داشته باشد.

ما تمام سعیمون رو میکنیم تا در زمان اعلام شده نرم افزارتان تحویل داده شود.

 

مسئولیت ها:

ما هیچ گونه مسولیتی در قبال هرگونه استفاده غیر قانونی از نرم افزار، هک شدن نرم افزار، انتشار غیر قانونی نرم افزار، حق کپی رایت رعایت نشدن، مشکل فنی در بعضی از گوشی ها، اندازه بزرگ و کوچکی آیتم های نرم افزار در بعضی از گوشی ها، پشتیبانی نشدن از سیستم عامل های رده پایین اندروید زیر 2، ویندوز های رده پایین زیر XP

حتما قوانین رو باید قبل از ثبت سفارش خوانده شود

 

قوانین:

1.     شما می توانید ثبت سفارش نرم افزار کنید و ما اون جوری که شما میخواهید نرم افزار ساخته شود ساخت شود ولی شما مالک اصلی نرم افزار را ندارید. مالک اصلی نرم افزار ها پرشین سافت می باشد و حق انتشار ،چه پولی و چه غیر پولی را دارد.

2.    ما اون جوری که شما نرم افزار میخواهید برای شما می سازیم و مالک اصلی نرم افزار یعنی پرشین سافت حق این رو دارد که نرم افزار ساخته شده برای شما رو تحویل دهد و نرم افزار را تغییر و برای پرشین سافت توسعه اش دهد

3.    شما حق این رو دارید که در صورت عدم تحویل نرم افزار یا مدت زمان طولانی نرم افزار با ما در ارتباط باشید

4.    شما حق این رو ندارید که بعد از ثبت سفارش از تحویل یا ادامه ساخت انصراف دهید. در این صورت ما وجه برگشتی نخوایم داد و شما ملزم هستید پول پرداختی تا جایی که ساخته شده را بپردازید و ما ملزم هستیم نرم افزار رو بعد از پرداخت پول تا آن جایی که ساخته شده به شما تحویل دهیم

5.    ما حق این رو داریم که در صورت عدم توانایی ادامه ساخت نرم افزار یا در صورت عدم توانایی برای ساخت نرم افزار تمام پول را به شما تحویل دهیم با شما تماس گرفته می شود.

6.    در صورت عدم رضایت نرم افزار می توانید تغییراتی جزیی در نرم افزار به صورت رایگان انجام شود ولی تغییراتی که مقدار پول ساخت نرم افزار بیشتر می شود نمی شود

7.    در صورت ادامه برای آپدیت های بعدی نرم افزار می توانید با 20% تخفیف نرم افزار را ثبت سفارش کنید و شما باید دوباره ثبت سفارش نرم افزار را انجام دهید در قسمت توضیحات نرم افزار حتما ذکر شود.

8.    شما حق این رو دارید تا نرم افزار را به صورت خرید کامل آن را به نام خود در بیاوردید. در این مورد نرم افزار به نام شما و تمام مسولیت ها به نام شما است تمام قسمت ها به نام شما وفقط در قسمت توسعه دهنده و صفحه اسپلش نامی از پرشین سافت می آید. خوبی های این مورد این است دیگه ما نرم افزار رو جایی انتشار نمی کنیم.

9.    ما حق این رو داریم که در  هر مرحله ساخت نرم افزار اگه به مشکل مالی برای ساخت نرم افزار شما شدیم شما ملزم به پرداخت آن هستید

10.   در صورت عدم پرداخت هر گونه وجه مالی در همان لحظه ادامه ساخت نرم افزار به صورت موقت قطع می شود تا مبلغ در خواستی واریز شود.

11. شما با خرید ثبت سفارش تمامی قوانین و قوانین دریافت نرم افزار و مسولیت ها و زمان تحویل را خوانده و تمامی بند ها را قبول دارید.

 

نکته خیلی مهم : ((بعد از خرید ثبت سفارش کد پیگیری تراکنش رو کپی و بعد در داخل فرم ثبت سفارش قرار دهید در غیر این صورت در مشکل مواجه می شوید))

 

دریافت نرم افزار:

در فرم ثبت سفارش از شما شماره تلفن دریافت می شود که از طریق آن ما با شما در ارتباطیم لحظه به لحظه نرم افزار، عکس نرم افزار،  لحظه به لحظه برای شما ارسال می شود و شما می توانید بر روی آن نظارت کافی را داشته باشید.

لحظه به لحظه نرم افزار شما سنجیده می شود که در صورت مشکل چه مالی چه هر چی با شما در میان گذاشته می شود.

بعد از ساخت نرم افزار، نرم افزار به صورت ایمیل یا تلگرام یا لینک دانلود برای شما ارسال می شود در صورتی که تمام و کمال تمامی پول معامله پرداخت شده باشد.
ثبت سفارش نرم افزار (اندروید) یا (کامپیوتر)

ثبت سفارش نرم افزار    (کامپیوتر و اندروید)